web - آرشیو 1400/10

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 13534
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 13534
» بازديد سال : 13534
» بازديد کل : 13534
» اعضا : 0
» مطالب : 921

قیمت دوربین لامپی


تاریخ انتشار پست : 1400/10/30 بازدید : 1

 

خرید دوربین مدار بسته بی سیم امری جا افتاده در جامعه امروز است.هم بدلیل سادگی نصب و هم بدلیل قیمت مناسبی که دارند.در این سری از دستگاه ها دیگر سیم های اضافی حذف شده اند . نصب دستگاه را بسیار اسان نموده اند. شما با تهیه یک مودم هم برای دوربین خود می توانید تجربه استفاده از دوربین مدار بسته بی سیم را برای خود شیرین تر کنید.با تهیه یک دستگاه مودم می توانید تصاویر را با کیفیت بسیار بالا دریافت کنید. برای دریافت ان ها تنها نیاز به اینترنت دارید و فرثی نمی کند که کجای دنیا باشید. قیمت دوربین مداربسته بی سیم بسیار مناسب بوده.تنوع در این محصولات بالا بوده و همین امر تجربه خرید دوربی مداربسته بی سیم را برای همگان ممکن می سازد

دوربین لامپی جزو ان دسته از دوربین های مدار بسته ای قرار می گیرد که همه از استفاده از ان لذت می برند.این دوربین مدار بسته همان طور که از اسمش پیداست در انتهای یک لامپ بوده و اگر کسی به ان دقت نکند دیدن ان اری مشکل خواهد بود. شما با دوربین لامپی میتوانید به طور کامل یک اتاق یا یک راهرو را زیر نظر داشته باشید بدون انکه کسی متوجه ان بشود. قیمت دوربین لامپی با توجه به ویژگی منحصر به فردی که این دوربین در خودش جای داده کاملا مناسب بوده و تجربه ای شیرین را برای شما به ارمغان خواهد اورد.

از انجا که دوربین مدار بسته می تواند بهترین منبع تامین امنیت برای ما باشند،خرید دوربین مداربسته امری مهم و اساسی است که هرکس می تواند برای تامین امنیت خود از ان استفاده کند.دوربین های مداربسته با عملکرد عالی و قابل اطمینانی که از خود نشان داده اند سبب شده تا بتوان اثر ان را در تمامی مکان های زندگی انسان ها مشاهده نمود.دوربین مداربسته انواع بسیار مختلفی دارد و می توان پاسخگو نیاز های مختلف شما بشود. خرید دوربین مداربسته گامی بلند و محکم برای تامین امنیت خود و خانواده خود است.

دسته : ,
برچست ها :

دوربین مدار بسته ارزان


تاریخ انتشار پست : 1400/10/30 بازدید : 1

 

امنیت امری مهم و اساسی در زندگی هر فردی است.هر فردی به یک نحوی امنیت خود و خانواده اش را تامین می کند. در دنیای امروز دوربین های مداربسته یکی از قدرتمند ترین و کارامد ترین انتخاب های امروز است. اما شاید هرکسی توانایی راه اندازی یک سیستم قدرتمند را برای خود نداشته باشد اما جای نگرانی نیست. در بازار انواع و اقسام دوربین مدار بسته ارزان وجود دارد. انتخاب این دوربین ها شاید به خوبی دوربین های رده بالاتر نباشد اما در بحث امنیت باز هم نقش شایانی را ایفا می کند.چه بسا در شرایطی که امکانات و بروز بودن زیاد مهم نباشد و منطقه مورد نظر یک ناحیه کوچک و کم رفت و امد باشد خرید دوربین مداربسته ارزان انتخابی هوشمندانه و مفیدی باشد.اکثر این دوربین های ارزان قیمت نام های بزرگی ندارند ولی عملکرد قابل قبولی را از خود نشان می دهند.

پیشرفت تکنولوژی درطول تاریخ در راستای راحتی بشر برای رفع نیاز های خود بوده. در همین راستا دوربین وای فای توانسته اند به نوعی جای دوربین مداربسته انالوگ قدیمی را بگیرند. دوربین های وای فای مزیت های زیادی به نسبت نسل قبلی از دوربین های مداربسته انالوگ قدیمی را دارا می باشند.یکی از این علت ها خلاص شدن از دردسر سیم کشی های طولانی و وقت گیر و مزاحم است و فقط کابل هایی برای برقرسانی دستگاه باقی می ماند.این امر برای افرادی که جای این سیم کشی را نداشتند یا مستجر بودند و اجازه سیم کشی نداشتند کمکی بزرگ بوده است.دوربین وای فای تصاویر دریافتی را به داده های دیجیتالی تبدیل کرده و توانایی این را دارد تا تصاویر را با کیفیت بالایی ارسال نمیادیکی دیگر از مزیت های استفاده از دوربین وای فای این است که اگر شما یک مودم برای این سیستم فراهم کنید،تصائیر را می توانید فارق از هرکجایی که باشید با اتصال به اینترنت به صورت زنده در اختیار خود داشته باشید.

دزدگیر سیمکارتی از پیشرفته ترین محصولات حال حاضر بازار برای امنیت است.دزگیر سیمکارتی از بروز ترین روش برای امنیت ماشین شما تعبیه شده.انداازه ان بسیار کوچک بوده و یکی از مزیت های این سیستم نسبت به بقیه مدل های دستگاه های امنیتی است.دزدگیر سیمکارتی همان طور که از اسمش پیداست توسط سیمکارت کار می کند.تنها ابزاری که این دستگاه نیاز دارد که به خوبی کار کند داشتن انتن است.با وجود داشتن انتن قوی دزدگیر سیمکارتی بدون هیچ نقصی کار می کند.این دستگاه می تواند انتخابی عالی برای افرادی باشد که پارکینگ ندارند و خودرو خود را در کوچه پارک می  کنند.با دزدگیر سیمکارتی دیگران نگران به سرقت رفتن خودرو خود نباشید چون با این دستگاه می توانید به راحت ترین و سریع ترین روش ممکن از جای خودرو خود مطلع شوید. 

دسته : ,
برچست ها :

اردک


تاریخ انتشار پست : 1400/10/30 بازدید : 2

کودکان می توانند با روش های مختلفی قوه تخیل خود را پرورش بدهند. یکی از بهترین روش هایی که کودکان می توانند ان ها را انتخاب کنند نقاشی کشیدن است. ان ها می توانند هر انچه که در ذهن خود تصور می کنند را به تصویر بکشند. یکی از بهترین نمونه ها برای شروع نقاشی قصر است. چون قصر ها انواع مختلفی دارن و می توانند در رابطه با این موضوع ذهن خودشان را به چالش بکشند. کودکان می توانند هرجوری که دلشان بخواهد قصر خودشان را طراحی کنند. اینجور طراحی و تمرین ها می تواند در پرورش ذهن کودکان نقش بسیار مفیدی را ایجاد کنند.

هیچ چیزی برای کودکان شیرین تر و سرگرم کننده تر از بازی نیست. اما بسیار خوب می شود اگر ما بتوانیم راهی پیدا بکنیم که هم اموزش و هم بازی را با هم ترکیب کنیم. یکی از بهترین روش های این کار درست کردن کاردستی است. یکی از کاردستی هایی که می توان با ان بازی هم کرد کاردستی اردک است است.  درست کردن کاردستی اردک کار سختی نیست و هر کودکی می تواند این کار را انجام دهد. ان ها می توانند پس از درست کردن این کاردستی همراه با دوستانشان اردک خود را به اب بیاندازند تا شنا کردن او را ببینند . ساعت ها مشغول باشند.شنیدن یک داستان کوتاه کودکانه نقش زیادی در تقویت توان ذهنی کودکان و تقویت خلاقیت آنها دارد و می تواند جنبه های مختلف هوش یک کودک را تحت تاثیر مثبت قرار دهد.

در قالب قصه صوتی می توان جنبه های مختلف تجربه زندگی که لازم است کودک با آنها آشنا شود مانند شادی و خوشحالی، غم و اندوه، عصبانیت و خشم را به کودکان آموزش داد. پس از قصه کودکانه به عنوان یک ابزار اصلی و مهم برای سرگرمی و آموزش کودکان خود استفاده کنید و علاوه بر سرگرم شدن به جنبه های آموزشی قصه کودکانه شب صوتی و داستان نیز توجه کنید.

دسته : ,
برچست ها :

میمون


تاریخ انتشار پست : 1400/10/30 بازدید : 1

شنیدن یک داستان کودکانه نقش زیادی در تقویت توان ذهنی کودکان و تقویت خلاقیت آنها دارد و می تواند جنبه های مختلف هوش یک کودک را تحت تاثیر مثبت قرار دهد. در قالب قصه صوتی می توان جنبه های مختلف تجربه زندگی که لازم است کودک با آنها آشنا شود مانند شادی و خوشحالی، غم و اندوه، عصبانیت و خشم را به کودکان آموزش داد. پس از قصه کودکانه به عنوان یک ابزار اصلی و مهم برای سرگرمی و آموزش کودکان خود استفاده کنید و علاوه بر سرگرم شدن به جنبه های آموزشی قصه کودکانه شب صوتی و داستان نیز توجه کنیدکاردستی ها علاوه بر اینکه در پیشرفت و گسترش ذهن کودکان تاثیر بسیار زیادی دارند می توانند در زمینه اموزش هم به کودکان بسیار کمک بکنند.

 شما والدین هم می توانید از این روش استفاده کنید تا به کودکانتان مسائل مختلفی را یاد بدهید. به عنوان مثال می توانید ان ها را با حیوانات مختلف و ویژگی هایشان اشنا سازید. برای اینکار می توانید از سایت های مختلف کمک بگیرید. یکی از بهترین سایت هایی که می توانید سراغش بروید وولک است. به عنوان مثال می توانید با مشاهده کاردستی میمون و طرز درست کردن ان در سایت وولک بسیاری از ویژگی های این حیوان را به او یاد بدهید. کودکان 9 تا 12 ساله به طور فزاینده ای در استفاده از اینترنت مهارت دارند و به دنبال سایت هایی هستند که احساس رشد و بزرگترشدن به آنها دست می دهد در حالی که در تایپوگرافی اشباع ساده و رنگی باقی می ماند ، پالت ها پیچیده تر می شوند و ساختار کلمات سنتی تر می شوند.

انتخاب یک سایت کودک با عمق بصری باعث می شود که دنیای روی صفحه نمایش واقعی تر به نظر برسد و احساس واقعی تری برای کودک داشته باشد و کودکان با ظاهر یک سایت معمولی بیشتر آشنا می شوند سایه ها ، جلوه های برجسته ، شیب ها و طرح های سه بعدی برای شکل دادن به یک دید واقع بینانه تر استفاده می شود. سایتی که بتواند با توجه به توضیحات بالا بهترین خدمات را به شما ارائه بدهد وولک است. همین حالا ب این سایت مراجعه کنید از تجربه استفاده کردن از سایت وولک لذت ببرید.

دسته : ,
برچست ها :

دانلود فیلم دینامیت 720p


تاریخ انتشار پست : 1400/10/29 بازدید : 1

سریال مانکن یک درام اجتماعی است که میان مردم طرفداران زیادی دارد. این سریال با موضوع محوری عشق، پیش می رود و مشکل هایی را که ممکن است برای هر زوج عاشقی پیش بیاید را به نمایش می گذارد. مدت زمان پخش این سریال حدودا یک سال بود و پس از پخش قسمت پایانی هم بازخورد های مثبتی داشت. بطور کل این سریال در ژانر درام می تواند گزینه خوبی باشد و می تواند ساعت ها شما را در خانه خودتان سرگرم کند. مهم ترین قسمت این سریال طبعا قسمت اخر آن است. سریال مانکن قسمت آخر پیام های زیادی را می توانست به مخاطب خود بدهد و کاری کند که بیننده بتواند با این پایان بندی ارتباط برقرار کند.

فیلم طنز دینامیت می تواند یک انتخاب بسیار عالی باشد و حال و هوای شما را برای ساعتی هم که شده عوض کند. دینامیت یک کمدی خوش ساخت بوده و با کارگردانی و بازی های درخشانی که در آن انجام شده، سبب شده تا حوصله بیننده هنگام تماشای این فیل سر نرود. اگر شما هم بدنبال این هستید ساعات خوشی را با دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید می توانید با دانلود فیلم دینامیت 720p از کانال تلگرامی سبزپندار از آن لذت ببرید.

فیلم شهرزاد جزو معروف ترین و موفق ترین اثار سیما در ایران بوده. این سریال با موضوع و فیلنامه جذابی که دارد سبب شده تا بیننده های زیادی را برای تماشا خودش به پای تلویزیون بیاورد. در کنار خوب بودن تمام عوامل بازیگری این نکته را هم نباید فراموش کرد که موسیقی سریال شهرزاد بسیار دلنشین بوده و کاملا مناسب فضای سریال است. از آنجا که این سریال بسیار خوش ساخت و موفق بوده توانسته که در بحث جوایز هم موفقیت های چشمگیری را کسب کند مانند: جایزه بهترین مجموعه، جایزه بهترین بازیگر مرد که به علی نصریان رسید، بهترین کارگردانی، بهترین تهیه کننده و.... که کاملا شایسته تک تک این عناوین بوده و به حق تمامی این افتخارات را کسب کرده است

دسته : ,
برچست ها :

کامپیوتر


تاریخ انتشار پست : 1400/10/29 بازدید : 1

کتاب ها از قدیم تا به امروز به عنوان بهترین دوست های ادسان ها معرفی شده اند.این رفیق های همیشگی، درهر بازه ی سنی می توانند با شما همراه باشند.شاید کتاب ها را به این سبب دوست صمیمی انسان ها می نامند چون مطالبی در ان نهفته است که همواره به سود ما است و درس های مهمی را از ان ها می توان اموخت.یکی از حساس ترین سن های دوره زندگی ما و درعین حال شیرین ترین،دوران کودکی است.

 داستان کودکانه می توانند در رشد فکری و ذهنی فرزندان ما نقش پر رنگی را ایفا کنند.مطالب داستان کودکانه کاملا مناسب این دوران بوده و ذهن کودکان در این سن را پرورش میدهد.شما می توانید با تهیه داستان کودکانه برای کودک خود ذهن او را نسبت به کودک های هم سن خودش بالغ تر و پخته تر سازید.کاردستی های کودکانه از جمله فعالیت هایی است که برای ذهن کودک بسیار مفید است.یکی از جالب ترین و خوشمزه ترین ان ها کاردستی پیتزا است.فرزندان شما می توانند با تهیه کاردستی پیتزا همیشه یک پیتزا تو یخچال برای خوردن داشته باشند.درست کردن کاردستی پیتزا ان چنان کار سختی نیست اما می تواند چالشی جذاب برای فرزندتان باشد.همچنین این کاردستی به دلیل پرطرفدار بودن پیتزا میان کودکان،اشتیاق ان ها را برای این چالش دو چندان می کند.

کاردستی های پیتزا می توانند به عنوان یک دکوری جالب و به عنوان هنر فرزند شما همیشه در دکور خانه تان بدرخشند.نقاشی کشیدن، همواره به عنوان یکی از قابل احترام ترین هنرهای بشر در طول تاریخ شناخته می شود.در حوزه نقاشی دست ما باز است و می توان هر چیزی را که در ذهنمان می اید را بکشیم و ان را با توانایی خود تبدیل به یک اثر هنری کنیم.ما می توانیم هنر نقاشی کشیدن را از کودکی شروع کنیم و این هنر را از ابتدا در خود پرورش دهیم.اما خب با توجه به تغییر نسلی که اتفاق افتاده نقاشی های کودکانه مثل گل و خانه جای خود را به نقاشی کامپیوتر یا ساختمان های غول پیکر داده اند.شما می تواند با دادن الگو های متنوع در اثر امروز به فرزندان خود،حوزه استعداد انان در نقاشی را هم گسترش دهید.

 

 

 

دسته : ,
برچست ها :

دزدگیر منزل


تاریخ انتشار پست : 1400/10/29 بازدید : 1

 

از ان جا که دوربین مداربسته از مهم ترین ابزارات تامین امنیت برای ما است خرید ان می تواند نقش شایانی در تامین و حفظ امنیت ما ایجاد کند.قیمت دوربین مدار بسته بدلیل تنوع مدل های دوربین مداربسته متغیر بوده و هرکس با توجه به بودجه ای که دارد می توانند ان را خریداری و استفاده کند. قیمت دوربین مدار بسته به عوامل مختلفی بستگی دارد.یکی از این عوامل تکنولوژی استفاده شده در ان است که نشان می دهد دوربین چقدر بروز و پیشرفته است.از عوامل مهم دیگر کمپانی است که دوربین را تولید کرده و برندینگ هم نقش پر رنگی در بحث قیمت دوربین مدار بسته ایجاد می کند. طراحی و ابزار بکار رفته شده هم بدیهتا در قیمت دوربین مدار بسته نیز نقش ارند.

دوربین مدار بسته وایرلس محصول جدید تکنولوژی است.این سری از دوربین های مدار بسته جایگزین دوربین های انالوگ قدیمی شده اند.علت ان نیز به چند عوامل اساسی بستگی دارد.یکی از این عوامل امکان بیسیم بودن است.دوربین مدار بسته وایرلس شما را از دردسر های سیم کشی و کابل های بلند دست و پا گیر خلاص می کند و فقط کابل های مربوط به برق رسانی دستگاه باقی می ماند.علت دیگر که این دوربین های مدار بسته خریدار زیادی دارند ان است که قیمت بسیار مطلوبی در قیاس با مدل های دیگر دارند.

دزد ها همیشه یکی از عضو های پررنگ تخریب امنیت ما بوده اند.اما با پیشرفت تکنولوژی دیگر کار برای ان ها بسیار سخت تر از قبل شده است.دزدگیر منزل وسیله ای است که می تواند هر دزدی را به دردسر بیاندازد .با خرید دزدگیر منزل دیگر لازم نیست نگران دزد ها باشید.مکانیزم عملکرد دزدگیر منزل بسیار ساده و درعین حال کاربردی بوده.این سری از محصولات طوری طراحی شده اند که با ورود هر فرد متجاوزی صدا و نور خیلی زیادی را تولید می کنند.با این عملکرد تمامی همسایگان از این امر اگاه می شود و سارق پا به فرار می گذارد.از دیگر ویژگی های دیگر دزدگیر منزل این است که پس از رویت فرد متجاوزگر صاحب خانه را به وسیله پیام یا زنگ اگاه می سازد.

دسته : ,
برچست ها :

نصب دوربین مداربسته


تاریخ انتشار پست : 1400/10/28 بازدید : 1

 

دوربین دید در شب از سری فناوری های جذابی است که خیال شما را در خلوتی و نا امنی شب هم راحت می سازد.این سری از دوربین های مدار بسته دیگر در شب محدود نیستند و همان طور که از اسمشان پیداست در شب هم می توانند تصاویر ضبط و ثبت نمایند. led ها خاصی که درون این دستگاه های دوربین دید در شب به کار رفته شده سبب شده تا در محیط های کم نور و یا حتی در تاریکی مطلق هم بتواند تصاویری قابل رویت و واضحی را در اختیار شما قرار بدهد.دوربین دیددر شب حتی در شب هم امنیت شما و مکانی که در ان زندگی می کنید را تضمین خواهد کرد.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی حال در این  بازه زمانی،دوربین های مدار بسته انالوگ قدیمی جای خود را به دوربین مدار بسته بیسیم داده اند.دوربین مداربسته بیسیم همان طور که از اسمش پیداست بدون سیم و کابل های مزاحم تعبیه شده اند و تنها سیمی که در ان استفاده می شود سیم برق رسانی به ان است.دوربین مدار بسته بیسیم دردسر های سیم کشی و نصب ان را به حداقل رسانده است.در کنار اسان بودن نصب دوربین مدار بسته دید در شب این محصول از قیمت ارزان تری هم نسبت به مدل های دیگر برخورد دار است. همین 2 امر سبب شده تا تقاضای خرید برای این محصول بالا رود.با دوربین مداربسته بسیم از خیلی از دردسر ها خلاص می شوید.

نصب دوربین مداربسته وابسته به مدل دوربین مدار بسته ای است که شما خریداری کرده اید.اگر مدل دوربین مدار بسته ای که خریده اید پیشرفته و توانایی خاصی داشته باشد مثل دوربین پلاک خوان نصب ان کار هرکسی نیست و نیاز به تخصص و تجربه دارد.اما اگر دوربینی که از ان استفاده می کنید از فناوری پیچیده ای استفاده نشده باشد نصب ان می تواند کار بسیار راحتی باشد.به عنوان مثال دوربین های بیسیم حتی از سیم کشی پیچیده ای هم استفاده نمی کند و نصب ان می تواند در کمترین زمان ممکن شکل بگیرد

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد