web - آرشیو 1400/11

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 13534
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 13534
» بازديد سال : 13534
» بازديد کل : 13534
» اعضا : 0
» مطالب : 921

دوربین بیسیم


تاریخ انتشار پست : 1400/11/30 بازدید : 2

دوربین بیسیم/دوربین بیبی کم/دوربین مدار بسته

 

با توجه به افزایش جرم و جنایت، تامین امنیت محل زندگی و محل کار از اولویت ها و ضروریت های جهان امروزی به شمار می رود. مطمئنا هر کسی دوست دارد در نبود خود در منزل یا محل کار، خیالش بابت امنیت آنجا راحت باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدیدی که در بازار عرضه می شود می توان این امنیت را تامین کرد. بسیاری از شرکت ها و برندهای معتبر جهانی، با وارد شدن در عرصه ی سیستم های امنیتی تنوع محصولات در این زمینه را خیلی بیشتر از گذشته، افزایش داده اند. افزایش شرکت های حاضر در این حیطه نه تنها باعث افزایش رقابت می شود، بلکه باعث می شود شرکت ها برای شکست دادن رقبای خود به طور مداوم به دنبال افزایش کیفیت و همچنین یافتن تکنولوژی های جدید باشند. کسانی که از این رقابت سود خواهند برد، کاربران و مخاطبین این سیستم های امنیتی هستند. تنوع بالا و کیفیت عالی محصولات امنیتی هر فردی را می تواند متقاعد کند تا از آنها استفاده کند.

برای کسانی که محل زندگیشان از محل کار فاصله دارد، نصب دوربین بیسیم یا دوربین مدار بسته گزینه های مناسبی هستند که می توانند از آنها استفاده کنند. تنها با نصب برنامه این سیستم امنیتی بر روی رایانه و یا گوشی همراه خود، می توانند هر ساعت شبانه روز که مایل هستند نگاهی به محیطی که دوربین در آنجا قرار دارد، بیندازند. دوربین بیسیم و دوربین مداربسته علاوه بر امنیتی که ایجاد می کنند، از لحاظ صرفه جویی در هزینه ها و زمان نیز به صرفه هستند. شما با هزینه کردن برای نصب دوربین بیسیم و دوربین مداربسته، دیگر نیازی به حضور فیزیکی خودتان یا شخص دیگری برای مراقبت از آن مکان نیستید.

تکنولوژی تنها به فکر مکان های بیرون از منزل نبوده است. بسیاری از محصولات نیز وجود دارند که برای امنیت درون منزل به کار برده می شوند. یکی از این لوازم که امروزه مورد استفاده آن بسیار بیشتر از سابق شده است، دوربین بیبی کم است. از آنجایی که بسیاری از والدین شاغل هستند و یا در منزل مشغول به کار دیگری هستند و حواسشان به کودک نیست، با نصب دوربین بیبی کم در اتاق یا مکان هایی که کودک حضور دارد، خیال خودشان بابت کودکشان را راحت کنند.

دسته : ,
برچست ها :

قصر


تاریخ انتشار پست : 1400/11/30 بازدید : 1

کاردستی قصر/کاردستی کامپیوتر/voolak.com

 

فعالیت های زیادی وجود دارد که کودکان از انجام آنها لذت می برند. بازی های گروهی، بازی فکری، نقاشی کشیدن، مطالعه و کاردستی از جمله این فعالیت ها هستند. اکثر این فعالیت ها علاوه بر جنبه های سرگرمی و وقت گذرانی ای ک دارند، از نظر آموزشی نیز مفید و سالم هستند. کودک با انجام بازی فکری به پرورش ذهن خود کمک میکند و با انجام کاردستی مهارت های بینایی و حرکتی و همچنین برنامه ریزی خودش را به چالش می کشد. کودکان دوست دارند از محیطی که در انیمیشن ها و کارتون ها می بینند به عنوان موضوع و سوژه های نقاشی و کاردستی استفاده کنند. یکی از این مواردی که کودکان به وفور در انیمیشن ها و کارتون ها می بینند، قصر و کاخ است. ایده ساخت کاردستی قصر، ایده ای جالب و در عین حال دشوار و سخت خواهد بود. مسلما کودکی که به تازگی شروع به ساخت کاردستی های متفاوت کرده است، تجربه چندانی در موضوعات دشواری همانند کاردستی قصر ندارد. خب، اینجا است که والدین وارد صحنه می شوند. شما به عنوان پدر و مادر کودک می توانید زمینه های آموزشی مناسب برای کودک خود محیا کنید تا در دستیابی به هدف خود موفق شود.

از جمله راه حل هایی که شما می توانید از آن استفاده کنید، ویدیوهای آموزشی است. در دنیای مجازی و اینترنت منابع آموزشی مختلفی در اختیار شما قرار دارد که می توانید با توجه به نیاز خود از آنها استفاده کنید. سایت وولک با آدرسی voolak.com از جمله سایت هایی است که به صورت تخصصی به تولید محتوای کودکان مشغول است. شما می توانید با مراجعه به آدرس ذکر شده، آموزش های ویدیویی ایده ها و طرح های مختلف کاردستی را مشاهده کنید. ویدیوهای آموزشی کاردستی قصر، کاردستی کامپیوتر و یا کاردستی حیوانات مختلف را با یک جستجوی ساده می توانید در این سایت پیدا کرده و از آموزش های ساده و روان آن بهره ببرید. کودکان با استفاده از آموزش های قرار گرفته در سایت، خواهند توانست ایده هایی که در ذهن خود دارند را پیاده سازی کنند و یا از موضوعاتی که درون سایت آموزش داده شده به عنوان تمرین استفاده کنند تا مهارت خود را افزایش دهند.

دسته : ,
برچست ها :

هویج


تاریخ انتشار پست : 1400/11/30 بازدید : 2

کاردستی هویج/کاردستی روباه/وولک

 

سایت وولک، یک سایت تخصصی در حیطه کودکان است که می توانید با ورود به آن به صدها ویدیوی آموزش نقاشی و کاردستی کودکانه دسترسی پیدا کنید. از آنجایی که ساخت کاردستی و همچنین نقاشی کشیدن برای پرورش استعدادها و شکوفایی خلاقیت کودک از فواید زیادی برخوردار است، بسیاری از والدین سعی در تشویق کودکان خود به انجام این فعالیت ها دارند. ساخت کاردستی فواید بسیار زیادی برای سلامت روح و روان کودک شما دارد. زمانی که کودک شما از سن خیلی کم ساخت انواع کاردستی را آغاز می کند، درواقع درحال پرورش قوای ذهنی و مهارت های جسمی خود است. بنابراین شما می توانید از راه غیرمستقیم و با بازی و سرگرمی مانند کشیدن نقاشی اردک یا هر طرح نقاشی کودکانه ی دیگری عضلات فرزند خود را تقویت کنید. همچنین از فواید عاطفی می توان به روشی جدید برای بروز احساسات اشاره کرد.

کودکان به خصوص زمانی که کم سن و سال هستند به حیوانات علاقه بسیار زیادی دارند. از آنجایی که امکان نگه داری بسیاری از حیوانات در منزل وجود ندارد، ساخت کاردستی روباه یا طرح های دیگر یکی از راه های نزدیک کردن کودک به حیوان مورد علاقه اش است. کودکان وقتی ببینند که می توانند با صرف کمی وقت و حوصله، دست به ابتکار خاصی بزنند نسبت به خود احساس غرور و افتخار خواهند کرد. همین امر انگیزه آنها برای ادامه فعالیت کاردستی را افزایش می دهد.

شما می توانید از کاردستی برای تغییر نظر کودک در رابطه با برخی خوراکی های مفید که تمایلی به خوردن آنها ندارد نیز استفاده کنید. بسیاری از کودکان از خورده سبزیجات فراری هستند. شاید اگر کودک بتواند کاردستی هویج و یا کاردستی کلم را که علاقه ای به خوردن آن ندارد، و همزمان با ساخت آن از فواید و مزایای آن برای کودک تعریف کنید، کودک نیز تصمیم بگیرد آن را امتحان کند. کاردستی ساختن بر اعتماد به نفس و رضایتمندی کودک از خودش نیز بسیار تاثیر گذار است. هنگامی که کودک بتواند نتیجه نهایی کار خود را ببیند و از سوی اطرافیان و بزرگان مورد تشویق قرار بگیرد، احساس اعتماد به نفس او افزایش پیدا می کند و تصمیم می گیرد ایده ها و سوژه های جدیدی را امتحان کند.

 

دسته : ,
برچست ها :

/دوربین مدار بسته


تاریخ انتشار پست : 1400/11/29 بازدید : 2

بیبی کم/دزدگیر منزل/دوربین مدار بسته

 

در گذشته تصور بر این بود که فقط اماکن تجاری و شرکت های بزرگ نیازمند نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر هستند. اما امروزه شاهد نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر منزل در بسیاری از مناطق مسکونی نیز هستیم. این امر نشان دهنده افزایش سرقت و همچنین نیاز به احساس امنیت در بین مردم است. محافظت از املاک و متعلقات در اولویت زندگی هر کسی قرار دارد. اما یک نفر نمی تواند همیشه در همه جا حضور فیزیکی داشته باشد و شخصا از همه ی متعلقات و املاک خود محافظت کند. با نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته و یا هر سیستم امنیتی دیگر، می توان کمی از نگرانی های فرد که در غیاب خود احساس می کند، برطرف شود. از این رو، تقاضا برای نصب سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته در دنیا روز به روز در حال افزایش است. تنوع محصولاتی که در این زمینه تولید می شوند، می توانند نیاز هر فردی را برطرف کنند. دوربین های مدار بسته بی سیم ، دوربین های مدار بسته دید در شب، دوربین های پلاک خوان و حتی دوربین های بیبی کم و بسیاری از محصولاتی که امروزه شاهد عرضه آن ها به بازار هستیم، می توانند به هر کسی با توجه به نیاز و انتظارشان کمک کنند.

فعالیت شرکت های بزرگ و معتبر جهانی در زمینه سیستم های امنیتی، نشان از تقاضای بالا در این زمینه است. رقابت جهانی در این عرصه، برای افزایش کیفیت و پیشرفت فناوری به کار رفته در محصولات موثر واقع شده است. رقابت نه تنها در تنوع محصولات تاثیر گذار بوده است، بلکه شرکت های عظیم را وادار به استفاده از خلاقیت در اشکال مختلف محصولات خود شده است. خلاقیت و رقابت باعث شده است که حق انتخاب کاربران برای محصول مورد نظر نیز بیشتر شود. شرکت های بزرگ برای پیشی گرفتن از رقبای خود همیشه در تلاش تولید محصولات جدید هستند. امروزه برای هر گونه شرایط آب و هوایی و جغرافیایی، محصولات مختلفی در نظر گرفته شده است که با آن شرایط سازگاری داشته باشند. همین امر باعث می شود که از لحاظ مالی نیز مقرون به صرفه باشد و افرادی که اقدام به خریداری می کنند بابت ماندگاری محصول خود، نگرانی نداشته باشند.

 

دسته : ,
برچست ها :

دوربین بی سیم


تاریخ انتشار پست : 1400/11/29 بازدید : 1

دوربین بی سیم/دزدگیر خانه/دوربین مارکت

 

هنگامی که قصد خرید وسیله ای جدید دارید که هیچ آشنایی با نحوه عملکرد آن ندارید، پیدا کردن جایی که تمامی نیازها و سوالات شما را برطرف کند، کار سخت و دشوار خواهد بود. اکثر خریداران به دنبال جایی هستند که در آن بتوانند محصولات مختلف را از نظر کارآیی، کیفیت و قیمت با یکدگیر مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کنند. همچین امکاناتی برای افرادی که تجربه خرید این محصولات را ندارد بسیار مهم است. خرید سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته برای منزل و یا محل کار از جمله مواردی است که افراد بسیار زیادی در آن تجربه خاصی ندارند. سایت دوربین مارکت ، سایتی است که به طور حرفه ای در زمینه فروش سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته فعالیت می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت از تنوع محصولات و برندهای مختلفی که در آن قرار دارد نهایت استفاده را ببرید. محصولات فراوانی از شرکت های مختلف امنیتی و سازنده دوربین بی سیم ، دوربین ثبت وقایع خودرو، دزدگیر اماکن، دوربین بیبی کم و... در این سایت برای استفاده ی شما قرار داده شده است. شما با مراجعه و جستجویی ساده در سایت دوربین مارکت می توانید از انواع محصولاتی که به شما پیشنهاد داده می شود بهره ببرید. اکثر این محصولات از بین بهترین برندهای دنیا انتخاب شده اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

اگر قصد نصب دزدگیر خانه برای منزل خود دارید اما تجربه ای در زمینه انواع و نحوه کار با آنها ندارید، می توانید با استفاده از مطالبی که در سایت دوربین مارکت قرار دارند، پاسخی برای سوالاتی که برایتان پیش آمده است پیدا کنید. محافظت و مراقبت از خانواده و محل زندگی اولویت هر شخصی است بنابراین در در هنگام خرید دزدگیر خانه باید دقت و توجه بالایی به خرج داد. شما می توانید از مطالب دوربین مارکت به عنوان یک مرجع برای کسب اطلاعات در زمینه های مختلف استفاده کنید. شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان و متخصصین سایت نیز در میان بگذارید. مشاوره آنلاین و رایگان که از جمله خدمات کاربردی سایت دوربین مارکت است، این امکان را برای شما محیا می کند تا هر زمان که مایل بودید پیام خود را ارسال کرده و کارشناسان در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 

دسته : ,
برچست ها :

ردیاب خودرو


تاریخ انتشار پست : 1400/11/29 بازدید : 1

ردیاب خودرو/دوربین مداربسته وایرلس/فروش دوربین مدار بسته

 

رشد تکنولوژی در تمامی زمینه های زندگی ما تاثیر گذار بوده است. امروزه وسایل و ابزارآلاتی که به کمک تکنولوژی کنترل از راه دور برای حفظ امنیت ما ساخته شده اند، رو به افزایش هستند. بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر جهان وارد عرصه ساخت سیستم های امنیتی و انواع دوربین های مداربسته، شده اند. استقبال از تکنولوژی به کار رفته در دوربین مداربسته وایرلس، ردیاب خودرو، دزدگیر و...  فروش دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی را بیش از گذشته افزایش داده است. راحتی کار و همچنین امنیت بالای این سیستم ها هر کسی را ترغیب به خرید و استفاده از آنها می کند. افزایش فروش دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی نشان از نیاز مردم به حس بیشتر امنیت در مکان زندگی و محل کار خود، است. افراد نمی توانند همیشه در همه جا و یا در کنار عزیزان خود حضور داشته باشند. آنها دوست دارند در نبود خود از امنیت و امن بودن املاک و متعلقات خود خاطر جمع باشند. شما می توانید با نصب دوربین مداربسته وایرلس در محل کار خود و نصب اپلیکیشن آن بر روی گوشی تلفن همراه و یا رایانه، در زمان هایی که در محل کار حضور فیزیکی ندارید وقایع و اتفاقات آن را به صورت مستقیم و زنده مشاهده کنید.

یکی دیگر از مزایای پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو رخ داده است. استفاده از ردیاب خودرو یکی از بهترین مزیت هایی است که می توانید از آن بهره ببرید. مطمئنا شخص نمی تواند همه ی مسیرهای یک شهر را به خوبی بلد باشد، ردیاب خودرو این کار را برای شما راحت خواهد کرد. با نصب این قطعه کوچک بر روی خودروی خود، در صورت به سرقت رفتن آن می توانید فورا آن را پیدا کنید. اپلیکیشن ردیاب خودرو که بر روی گوشی تلفن همراه و یا رایانه شما نصب است، مکان دقیق خودروی شما را نشان می دهد. شاید کار اصلی ردیاب خودرو یافتن خودرو باشد اما توانایی ها و قابلیت هایی که به ردیاب های جدید اضافه شده است، نصب و استفاده از آن ها را بسیار بیشتر از گذشته کاربردی و ضروری کرده اند.

 

 

 

 

دسته : ,
برچست ها :

دوربین مدار بسته پلاک خوان


تاریخ انتشار پست : 1400/11/29 بازدید : 2

 دوربین مدار بسته پلاک خوان/gps ماشین/نصب دوربین مدار بسته

 

صنعت خودرو سازی روز به روز در حال پیشرفت است. بسیاری از خودروهایی که امروزه تولید می شوند به آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا مجهز هستند. بسیاری از این تکنولوژی های به کار رفته در خودروها فقط جنبه زیبایی ندارند. برخی از آنها حتی به چشم هم نمی آیند ولی از لحاظ کاربردی بسیار مفید و ضروری هستند. یکی از این موارد gps ماشین است. gps ماشین یا همان ردیاب ماشین، همان طور که از اسم آن پیدا است، موقعیت ماشین شما را نشان می دهد. اصلی ترین کاربرد این تکنولوژی، در هنگام به سرقت رفتن خودرو مشخص می شود. در صورتی که ماشین شما به سرقت برود، شما می توانید از طریق gps ماشین مکان دقیق آن را پیدا کنید. برنامه gps ماشین که بر روی گوشی تلفن همراه و یا رایانه شما نصب می شود، می تواند مکانی که ماشین شما در آن قرار دارد را به شما نشان دهد. بدین ترتیب، نگرانی شما بابت یافتن ماشین نیز کاهش می یابد. پیدا کردن ماشین در بین باقی ماشین های یک پارکینگ، پیدا کردن راه در هنگام خارج شدن از مسیر و... از جمله کاربردهای دیگر gps ماشین است که می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که خودروی شما به همچین تکنولوژی ای مجهز نیست، می توانید gps ماشین را جداگانه خریداری و اقدام به نصب آن کنید.

یکی دیگر از پیشرفت های مثبت و مفید تکنولوژی، تنوع دوربین های مدار بسته بوده است. امروزه در هر محل تجاری و همچنین منازل اقدام به نصب دوربین مدار بسته می کنند. اما دوربین های خاصی نیز وجود دارند که برای امکان عمومی و شرکت ها کاربرد فراوانی دارند. از جمله این دوربین ها، دوربین مدار بسته پلاک خوان است. اکثر شرکت ها و ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی برای کنترل رفت و آمد به درون شرکت اقدام به نصب دوربین مدار بسته پلاک خوان در محیط های بیرون و پارکینگ های خود می کنند. دوربین های مدار بسته پلاک خوان، تصویری شفاف و واضح از مشخصات خودرو می دهد که همین امر این دوربین را نسبت به دیگر دوربین های مدار بسته متمایز می کند. بسیاری از صاحبان و مالکان پارکینگ های عمومی و همینطور شخصی نیز از مشتریان دوربین های مدار بسته پلاک خوان هستند. 

دسته : ,
برچست ها :

دوربین مداربسته خودرو


تاریخ انتشار پست : 1400/11/29 بازدید : 1

 دوربین مداربسته خودرو/دوربین مدار بسته بیبی کم شیائومی/دوربین مارکت

 

یافتن جایی که در آن واحد از تنوع بالای و کیفیت خوب محصولات با بهترین قیمت برخوردار باشد، شاید غیر ممکن به نظر بیاید. مخصوصا برای کسانی که تجربه و آشنایی خاصی با محصول مورد نظر خود ندارند، انتخاب مکانی که بتواند پیش از خرید به آن ها در انتخاب کمک کند، کار سختی خواهد بود. دقت در خرید محصولات امنیتی از نظر اهمیت بالایی که دارند، بسیار ضروری و لازم است. از این رو، پیدا کردن مکانی که بتواند به شما در انتخاب و خرید سیستم امنیتی مورد نظرتان کمک و راهنمایی بکند، در وهله اول قرار دارد. امروزه شرکت ها و سایت های بسیار زیادی هستند که در زمینه فروش و مشاوره سیستم های امنیتی فعالیت می کنند. سایت دوربین مارکت یکی از بهترین مراجع و فروشگاه های حال حاضر در کشور است که می تواند به شما در انتخاب، مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان کمک کند. سایت دوربین مارکت به طور تخصصی در حیطه فروش سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته فعالیت می کند، دارای محصولات متنوع با قیمت های عالی می باشد. سایت دوربین مارکت با همکاری با برندهای برتر در زمینه تولید دوربین های مداربسته و همچنین سیستم های امنیتی مختلف، توانسته است اعتماد و اطمینان مشتریان خود را جلب کند. قیمت مناسب، تنوع محصولات و دسترسی سریع و راحت به تمامی محصولات در سایت از مزایای دوربین مارکت به شمار می رود. انواع دوربین مداربسته خودرو، دوربین مدار بسته بی سیم، دزدگیر اماکن و ... را شما می توانید از طریق دوربین مارکت تهیه کنید.

از جمله محصولاتی که در سایت دوربین مارکت مشاهده خواهید کرد، دوربین های بیبی کم هستند. با توجه به افزایش تقاضا برای دوربین های بیبی کم در سراسر جهان، بسیاری از شرکت های معتبر اقدام به تولید این محصول کرده اند. دوربین مدار بسته بیبی کم شیائومی هم اکنون یکی از برترین و با کیفیت ترین دوربین های مدار بسته بیبی کم در بازار به شمار می رود. دوربین های مدار بسته بیبی کم که قادر به چرخیدن، ارسال و دریافت صدا و همچنین پخش مستقیم تصویر هستند، برای مراقبت از منزل و محیط هایی که کودکان در آن قرار دارند، بهترین گزینه محسوب می شوند.

 

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد